Neváhejte nás kontaktovat
+420 244 911 556 | pavel.herman(zavinac)vitalsenior.cz

Nacházíte se zde: Úvod » Naše vize

Naše vize

Dospěli jste do seniorského věku? Máte zájem o aktivity šité na míru aktivním českým seniorům? Také se domníváte, že díky volnému času, který nyní máte, toho můžete mnoho zažít a je zde i příležitost objevit spoustu nového. Pak jste tu správně! 

Pojďme si představit projekt VITAL SENIOR. Pokusíme se zde odpovědět na tři důležité otázky: „Proč vzniká další projekt zaměřený na seniory? Jak se VITAL SENIOR liší od stovek již existujících aktivit, klubů a spolků, které jsou již léta na tomto trhu? Pro koho je vlastně VITAL SENIOR určený a co od něj lze očekávat?“.

Začněme tedy od podlahy. VITAL SENIOR je zaměřený na terciální socializaci osob ve vyšším věku a to vysoce profesionálním a zcela nezávislým způsobem… Fuj! To zní opravdu hrozně!

Pro ty, které nesrozumitelná definice neodradila, a čtou dále tyto řádky, máme dvě dobré zprávy. Zaprvé slibujeme, že se již podobných nepochopitelností od nás nikdy nedočkáte, neboť u nás je vše vždy jasné a srozumitelné. Zadruhé pak již víme, že jste náš člověk: zvídavý, aktivní, toužící po informacích, snažící se si vytvořit svůj vlastní názor...

Tak tedy. VITAL SENIOR především respektuje skutečnost, že senior je i nadále člověk. Možná Vám to připadá veselé až banální, ale mnoho dnešních aktivit pro seniory tento zásadní předpoklad zcela pomíjí. My vidíme člověka, který se často ocitá ve zcela nových, často složitých a někdy i zdánlivě neřešitelných, životních situacích. Člověka, který by měl být připraven a schopen na nové okolnosti reagovat, nezávislým a správným rozhodováním udržet nebo dále zlepšovat kvalitu svého života a ve svém důsledku si zachovat respekt svého okolí.

To se pochopitelně snadno řekne a ještě snadněji napíše. My však takto každý den přemýšlíme. Ptáme se Vás, studujeme Vaše potřeby, snažíme se sledovat Vaše okolí a pochopit co Vás zajímá, co by Vám v tomto směru pomohlo.

Výsledkem je, že přicházíme s projektem VITAL SENIOR, který má za cíl udržet Vás co nejlépe informované a co nejvíce aktivní. Toť vše!

Náš přístup se však liší od podobných projektů, které znáte. Nepřicházíme s dalším rádoby charitativním projektem, který je obvykle nástrojem buď politických, nebo komerčních snah stojících zcela mimo zájmy českého seniora. Nenabízíme Vám nic zdarma v nekvalitě anebo s postranními úmysly, které vše co vypadá levně nebo dokonce zdarma doprovází. My pracujeme s Vámi, kteří mají životní zkušenosti a zdravý rozum, potvrzující, že v životě není nic tak úplně zadarmo. Přicházíme tedy s aktivitami, které budou sice Vaší peněženku stát konkrétní, transparentní, nicméně stále smysluplné prostředky. My Vám však nabídneme služby a informace:

  • skutečně odborné a nezávislé, zcela bez vlivu skrytých „partnerů“
  • objektivní a transparentní bez zastírání „špatných zpráv“
  • s plnou garancí kvality, kterou si zasloužíte a na kterou jste zvyklý ze svého aktivního života, anebo i dnes při nákupu kvalitních výrobků či služeb
  • vysoce profesionálně prostřednictvím týmu vzdělaných a slušných odborníků včetně řady moderních seniorů

VITAL SENIOR bude tedy v prvních měsících nabízet služby především v oblastech vzdělávání a objektivní informovanosti seniorů a dále v oblasti aktivního a společensky i kulturně nadstandardního využití Vašeho volného času.

To vše ve snaze udržet a posílit respekt k Vám samým ve Vašem okolí a zároveň navázat nové vztahy a přátelství mezi lidmi, kteří si chtějí své seniorské období života pořádně užít. Pro lepší spojení mezi našim projektem a Vámi si dovolujeme doporučit, abyste se zaregistrovali do našeho klubu VITAL SENIOR Club (VSC), kde při zachování maximální diskrétnosti a zákon bezezbytku respektující správě Vašich osobních údajů, můžete být průběžně informování o nabízených aktivitách a službách – v tomto případě pochopitelně zcela zdarma, přesněji jako součást placených služeb, které můžete a nemusíte využívat. Registrace ve VITAL SENIOR Club (VSC) Vám rovněž dává užitečné možnosti v oblasti rezervace míst na našich akcích a také využití zajímavých slev v rámci našeho konceptu „VYŠŠÍ VĚK VÝHODOU“.

Pokud jste opravdu tak stateční, zvídaví a zaujatí projektem VITAL SENIOR, že jste dočetli celý článek až k této větě, pak jste opravdu náš člověk a my se opravdu moc těšíme na spolupráci! Nebo možná patříte k těm, kteří čtou detektivky od konce, ale pak jsme si jistí, že si v nejbližší době přečtete i zbytek…