Neváhejte nás kontaktovat
+420 244 911 556 | pavel.herman(zavinac)vitalsenior.cz

Nacházíte se zde: Úvod » Vzdělávací semináře

Vzdělávací semináře

Již jste se seznámili s částí NAŠE VIZE? Pak již skoro všechno víte a dále již můžete vybírat z toho, co jsme pro Vás připravili. Rovněž se můžete registrovat v klubu VITAL SENIOR Club (VSC) a dostávat tak pravidelné informace o připravovaných aktivitách přímo do Vašich e-mailových schránek.


Nabídka seminářů

prohlédněte si aktuální semináře  

Naše semináře a vzdělávací programy jsou placená odborná setkání s vynikajícími experty z různých oblastí důležitých pro seniory. Odbornost a kvalita poskytovaných informací je garantována naší čtyřletou zkušeností v oblasti poradenství (PH PROFIT). Využíváme řadu našich vlastních i spolupracujících odborníků, kteří aktivně a úspěšně vedou vzdělávací kurzy a semináře pro domácí i zahraniční komerční organizace.

VITAL SENIOR nabízí rovněž organizaci seminářů, prezentací nebo organizační zajištění akcí pro seniorské organizace, kluby, svazy či jiné podobné instituce šité „na míru“ nebo pružně reagující na aktuální potřeby. V tomto případě se, prosím, obracejte na náš KONTAKT s Vaší poptávkou / potřebou. Jsme si jistí, že vyhovíme Vašim představám. 

Semináře zahrnují vždy část prezentační a vysvětlení tématu (obvykle 2 x 45 minut a dále přibližně 30 minut na otázky a odpovědi). Ceny (vstupné) na semináře se liší dle náročnosti tématu a jsou vždy uvedeny u každého jednoho semináře. Ceny jsou konečné a vždy včetně DPH. Ceny mohou být nižší pro členy VITAL SENIOR Club a rovněž v rámci našeho slevového konceptu „VYŠŠÍ VĚK VÝHODOU“.

Doporučujeme si vždy na akci zajistit místo / místa formou elektronické nebo telefonické rezervace. Elektronická rezervace je možná pouze pro registrované členy klubu VITAL SENIOR Club a má přednost před rezervací telefonickou.

Cena vždy obsahuje nájem kvalitních prostor, prezentující odborníky, organizaci akce v místě, prezentovaný materiál a obvykle informační materiály k tématu poskytnuté účastníkům, kompletní technické vybavení a komunikaci a propagaci akce. Další případné služby zahrnuté v ceně jsou uvedené u jednotlivých akcí. Není-li uvedeno jinak, je platba možná na místě (před začátkem akce) v hotovosti.

Nejbližší akce našeho vzdělávacího programu

V současné době nenabízíme žádné akce.