Neváhejte nás kontaktovat
+420 244 911 556 | pavel.herman(zavinac)vitalsenior.cz

Nacházíte se zde: Úvod » Volnočasový program

Volnočasový program

Již jste se seznámili s částí NAŠE VIZE? Pak již skoro všechno víte a dále již můžete vybírat z toho, co jsme pro Vás připravili. Rovněž se můžete registrovat v klubu VITAL SENIOR Club (VSC) a dostávat tak pravidelné informace o připravovaných aktivitách přímo do Vašich e-mailových schránek.


Námi organizované volnočasové aktivity mají vždy něco společného: děláme to pro radost. Rádi bychom s Vámi prožívali skvělé kulturní zážitky i navštěvovali zajímavá místa. Spolupráce naší mateřské firmy (PH PROFIT) s řadou komerčních subjektů rovněž slibuje zajímavé a neobvyklé exkurse. Využíváme vlastních i spolupracujících organizátorů akcí. V oblasti dopravy osob využíváme výhradně osvědčených a prověřených dopravců s důrazem na bezpečnost.

VITAL SENIOR nabízí rovněž organizaci zájezdů a exkurzí pro seniorské organizace, kluby, svazy či jiné podobné instituce a to dle zadání (a našich možností). V tomto případě se, prosím, obracejte na náš KONTAKT s Vaší poptávkou / potřebou. Jsme si jistí, že vyhovíme Vašim představám. 

Ceny (vstupné) našich volnočasových aktivit jsou vždy uvedeny u každé jednotlivé akce. Ceny jsou konečné a vždy včetně DPH. Ceny mohou být nižší pro členy VITAL SENIOR Club a rovněž v rámci našeho slevového konceptu „VYŠŠÍ VĚK VÝHODOU“.

Doporučujeme si vždy na akci zajistit místo / místa formou elektronické nebo telefonické rezervace. Elektronická rezervace je možná pouze pro registrované členy klubu VITAL SENIOR Club a má přednost před rezervací telefonickou.

Není-li uvedeno jinak, je platba možná na místě (před začátkem akce) v hotovosti. U finančně náročnější akce může být vyžadována nevratná záloha ve výši 50% ceny převodem na účet naší společnosti.

Nejbližší akce našeho volnočasového programu

V současné době nenabízíme žádné akce.